www.topone.pl
FORUM FAN紟 ZESPOΣ TOP-ONE

Top-One - oficjalne forum fan闚 zespo逝 - Omega Music i og這szenie Top One

zGadniJ kTo? - Nie Lip 14, 2019 7:59 pm
Temat postu: Omega Music i og這szenie Top One
奸edz帷y FB zauwa篡li pewnie, 瞠 wydawnictwo Omega Music wr鏂i這 na rynek tu link:
https://www.facebook.com/omegamusic.hits/

I dzisiaj pojawi這 si na owej stronie wideo z og這szeniem Topk闚 瞠 szykuj jak捷 "niespodziank". Nie przepada貫m nigdy za wydawcami tzn Omega, Green i Blue Star. Bo zw豉szcza te dwie ostanie kojarz mi si tylko ze wsp馧prac z zespo豉mi "Disco Polo". Top One to nie DP i mam nadziej 瞠 Ci z Omegi o tym te wiedz... i troch mam pewne obawy co do wsp馧pracy z t wytw鏎ni... ale kto wie mo瞠 to ju b璠zie co innego. A niespodzianka jak my郵icie? Znowu 2-3 klipy, 2-3 piosenki po tylu czasu czekania, czy mo瞠 co konkretniejszego?
Bo we mnie prawie ca趾owicie nadzieja wygas豉 na zasyp utworami i o albumach nie wspominaj帷 no chyba, 瞠 z pomoc Omegi Music...

Sony - Nie Lip 14, 2019 8:59 pm

My郵, 瞠 w豉郾ie za pomoc Omega Music, zesp馧 wyda p造t.
dawidsab - Nie Lip 14, 2019 9:03 pm

Witam!

Te widzia貫m to og這szenie na "Facebook'u" i zatli豉 si iskierka nadziei na jak捷 p造tk.
A ju my郵a貫m, 瞠 zesp馧 zapomnia o tych fanach, kt鏎zy z jakiego powodu (np. zdrowotnego) nie mog chodzi na koncerty i dla kt鏎ych jedynymi 廝鏚豉mi nowo軼i muzycznych s p造ty CD i serwisy typu "YouTube".
Bo mo瞠 zesp馧 sobie pomy郵a, 瞠 nie ma sensu wydawa p造tki CD, skoro ten no郾ik jest (prawie) na wymarciu :?:
Ale teraz odradza si we mnie nadzieja, 瞠 mo瞠 do tegorocznych 安i徠 Bo瞠go Narodzenia uda si ch這pakom co skleci i b璠zie niez造 prezencik pod choink i b璠zie mo積a zapu軼i jakie nowe hity na Sylwestra :lol: .

gargus9 - Nie Lip 14, 2019 10:55 pm

Co si zaczyna dzia w ko鎍u
dawidsab - Pon Lip 15, 2019 5:51 am

gargus9: Lepiej p騧no, ni wcale :grin: .
El-Maniaque - Pon Lip 15, 2019 1:55 pm

Trzeba poczeka, co si ze wsp馧pracy z Omega Music urodzi. Wa積e, 瞠 mo積a mie nadziej na nowo軼i od zespo逝.

Kto pami皻a lata 90-te, ten wie, 瞠 pod skrzyd貫m Omega Music by造 wydawane r騜no軼i. Bardzo wiele Dancowych sk豉danek, Grupa Amadeo, kt鏎 bardzo lubi貫m bo ich muzyka by豉 bardzo dobrze zrobiona i wyprodukowana. Jako嗆 kaset czasami pozostawia豉 troch do 篡czenia.
Zobaczymy, co przyniesie druga po這wa roku.

zGadniJ kTo? - Pon Lip 15, 2019 10:42 pm

El-Maniaque napisa/a:
Trzeba poczeka, co si ze wsp馧pracy z Omega Music urodzi. Wa積e, 瞠 mo積a mie nadziej na nowo軼i od zespo逝.

Kto pami皻a lata 90-te, ten wie, 瞠 pod skrzyd貫m Omega Music by造 wydawane r騜no軼i. Bardzo wiele Dancowych sk豉danek, Grupa Amadeo, kt鏎 bardzo lubi貫m bo ich muzyka by豉 bardzo dobrze zrobiona i wyprodukowana. Jako嗆 kaset czasami pozostawia豉 troch do 篡czenia.

Nale篡 wspomnie 瞠 Freedom te jako軼iowo za dobrze nie wyszed, w utworach s豉bo s造cha wokal i jakie to takie 幢e zmontowane - takim misz masz (CD i kaseta). A szkoda bo kilka utwor闚 fajnych tam jest... mam nadziej, 瞠 w obecnych czasach nie b璠zie ju takich pomy貫k.

El-Maniaque - Wto Lip 16, 2019 1:45 pm

zGadniJ kTo? napisa/a:
El-Maniaque napisa/a:

Nale篡 wspomnie 瞠 Freedom te jako軼iowo za dobrze nie wyszed, w utworach s豉bo s造cha wokal i jakie to takie 幢e zmontowane - takim misz masz (CD i kaseta). A szkoda bo kilka utwor闚 fajnych tam jest... mam nadziej, 瞠 w obecnych czasach nie b璠zie ju takich pomy貫k.

Ale "Freedom" nie jest wydane przez omega music chyba tylko przez prodance. Musz zerkn望 na CD, jak wr鏂 do domu.

[ Dodano: Wto Lip 16, 2019 4:46 pm ]
Dokopa貫m si na Discox, 瞠 kaset "Freedom" wyda這 ProDance, ale tak瞠 i Omega Music. P造ta CD - Caston.
Jako嗆 tej p造ty nie mia豉 jednak nic wsp馧nego z wytw鏎ni tylko, jak gdzie Pawe pisa, 瞠 weszli do nowego studia, kt鏎e nie mia這 do鈍iadczenia w nagrywaniu muzyki Dance i st康 ta sytuacja.

chrisholder23 - Sro Lip 17, 2019 2:41 pm

Ma kto mo瞠 wi璚ej informacji na temat tego gdzie Omega (nowa) aktualnie wydaje i kto w豉軼icielem?